favourites
delete favourites back to catalogue
1407Melchior, Wilhelm 1817 Nymphenburg - 1860 München 150 EUR |
285Kamps, Heinrich 1896 Krefeld - 1954 Düsseldorf Sommerlandschaft. Signiert. Datiert (19) 18. 56 x 76 cm 300 EUR |
1380Meyer, Edgar 1853 Innsbruck - 1925 Aldrans 200 EUR |
925Nothnagel, August Friedrich W. 1822 Berlin - 1899 Berlin 1200 EUR |