favourites
delete favourites back to catalogue
661Zangs, Herbert 1924 Krefeld - 2003 Krefeld 600 EUR |
1399Landschaftsmaler Anfang 20. Jhdt. 100 EUR |
912Jira, Josef 1929 Turnov - 2005 Malá Skála 500 EUR |
292Kleehaas, Theodor 1854 Germersheim - 1929 München Das neue Bilderbuch. Signiert. Öl/Lwd., 80 x 60 cm 600 EUR |
1961Köttenstorfer, Hans 1911 Steyr - 1995 Steyr 150 EUR |
687Binder, Tony 1868 Wien - 1944 München 200 EUR |
1946Fedder, Otto 1872 Schwerin - 1919 Wildschweige 120 EUR |