home
current auction 3rd and 4th May 2024
favourites (1)
retrospective
after-sales
--previous catalogues--
2016/1
2016/2
2017/1
2018/1
2018/2
2019/1
2019/2
2020/1
2021/1
2021/2
2022/1
2022/2
2023/1
2023/2
favourites
delete favourites
back to catalogue
1846
Iotsch, Milena
20. Jhdt.
Ohne Titel.
Monogr. Öl u. Collage, 38 x 45,5 cm.
50 EUR
details
delete in favourites